KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088068
*
nr 1408 8068
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2021
kl 20:50:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/7 16:25:29
1
250 kr
18/7 17:14:29
1
Vinnande bud
19/7 20:28:44
2
150 kr
19/7 20:28:44
1
200 kr (Budbetjänt)
19/7 20:31:25
2
250 kr
19/7 20:31:25
1
(budbetjänt)
19/7 20:36:36
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41
*
Lee Reynolds
Läs om budbetjänten
nr 1408 8068
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/7 16:25:29 | 1 | 250 kr |
18/7 17:14:29 | 1 | Vinnande bud |
19/7 20:28:44 | 2 | 150 kr |
19/7 20:28:44 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:31:25 | 2 | 250 kr |
19/7 20:31:25 | 1 | (budbetjänt) |
19/7 20:36:36 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41